Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Blog

hypotéka, úver, financovanie, poistenie
Už viac ako rok úroky na hypotékach stúpajú raketovou rýchlosťou. Realitný trh sa ochladzuje a ceny nehnuteľností klesajú, síce nie raketovo, ale klesajú. Väčšina záujemcov o nové bývanie teda budúcich kupujúcich preto vyčkáva. Vyčkáva, čo sa stane. Mesiac po mesiaci. Vyčkáva, kedy úroky na hypotékach ako aj ceny nehnuteľností začnú klesať. Ideálne obe veličiny súčasne a čo najviac.

Ako ochrániť svoje úspory?
V dnešnej veľmi turbulentnej dobe s neistými vyhliadkami do budúcna sa asi každý z nás zamýšľa nad tým ako neprísť o svoje úspory, príp. ako ich čo najlepšie zhodnotiť (ak by bola taká možnosť). V prvom kole hľadáme riešenia, ktoré by nám zabezpečili aspoň neznehodnotenie našich peňazí. Aspoň to. Ale bude to stačiť? Určite nebude! Ťažko zarobené peniaze nám doslova miznú pred očami. Ako s nimi naložiť, aby nás prudký nárast cien a inflácia úplne nezruinovala?

Pohodlie a blahobyt ako výnosná investícia
Investovanie do pohodlia a blahobytu? Akože čo prosím? Pýtate sa asi. Znie to nezrozumiteľne a až šialene? Možno. Ale neverili by ste, že trebárs aj vlastné pohodlie a blahobyt napr. v spojení s tým správnym miestom môže byť vcelku výnosná investícia. Neveríte? Vysvetlíme.

Francúzska riviéra za domáce ceny
Užívajte si aj vy bohémsky život na Azúrovom pobreží po svojom a nechajte váš apartmán, byt či dom za vás tíško zarábať. Nehnuteľnosti na Francúzskej riviére sú v súčasnosti cenovo dostupné už aj pre našincov. A nemusíte byť vôbec milionárom.


Vo Francúzsku ste v bezpečí. Právne aj geopoliticky.
Francúzsko je vo všeobecnosti veľmi bezpečná krajina. Krajina s majestátnou históriou svetovej veľmoci nachádzajúca sa dostatočne ďaleko od našej východnej hranice. Krajina, bez súhlasu ktorej sa v celoeurópskej politike neudeje nič podstatné. Sebavedomá nádherná krajina ponúkajúca blahobyt a bezpečie pre všetkých jej obyvateľov.