Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Za zrodom projektu realitnej kancelárie EMPORIUM PROPERTY stojí jej majiteľ a zakladateľ Daniel Pisák, ktorý je zároveň advokátom s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s právom nehnuteľností. Po absolvovaní viacerých právnických študijných pobytov a odborných stáží, najmä vo Francúzsku, pracoval okrem rôznych vládnych ako aj medzinárodných inštitúcií viacero rokov aj na vedúcej pozícii v medzinárodnej právnickej kancelárii s realitným zameraním. Dokonale preto ovláda realitný obchod ako z pohľadu realitnej kancelárie, tak aj z pohľadu predávajúceho či prenajímateľa alebo kupujúceho či nájomcu. 

V kombinácii s vášňou pre rezidenčné nehnuteľnosti poznajúc súčasné fungovanie realitného trhu sa spolu so zopár ďalšími zanietenými profesionálmi rozhodol priniesť na trh nehnuteľností niečo výnimočné. Niečo výnimočné po všetkých stránkach. Výnimočnú realitnú kanceláriu s výnimočnými službami . . . 

Realitné služby

EMPORIUM PROPERTY (z lat. emporium = trh a z angl. property =  majetok / vlastníctvo / nehnuteľnosť) má ambíciu vystupovať ako realitná kancelária zameraná na sprostredkovanie kvalitného bývania a na poskytovanie s tým súvisiacich komplexných a zároveň prémiových realitných služieb s neskrývanou orientáciou na klienta. Tu ale naše ambície nekončia. Naším zámerom je posunúť realitné sprostredkovanie na Slovensku o ďalšiu úroveň vyššie. V rámci svojho snaženia máme ambíciu sprostredkovať klientovi nielen samotný realitný obchod, ale aj zážitok z takéhoto obchodu alebo v súvislosti s ním.

Sme  realitnou kanceláriou, v ponuke ktorej nájdete príjemný pocit z realitného obchodovania a tým aj realitného sprostredkovania.

U nás organizujeme všetko tak, aby ste sa už od začiatku spolupráce stali ústrednou postavou nášho snaženia. Vy a vaša nehnuteľnosť samozrejme. Spolu s úsilím o efektívne sprostredkovanie je vaša spokojnosť našou hlavnou motiváciou. Naša práca je naším koníčkom, bez ktorého si život nevieme ani  predstaviť. Vaša príjemná skúsenosť s našimi službami je pre nás preto absolútne kľúčová. Veľmi nám záleží na vašej spokojnosti a preto aj každá pochvalná reakcia nás posúva míľovými krokmi vpred. Dávame do svojho snaženia maximum možného a nezriedka sa pokúšame aj o nemožné (väčšinou s úspechom :-)).

Našou snahou nie je byť jednou z mnohých realitných kancelárií podobajúcich sa jedna na druhú, našou snahou je byť výnimočnými realitnými poradcami po všetkých stránkach. Absolútny dôraz preto kladieme na kvalitu poskytovaných služieb prostredníctvom profesionálneho prístupu našich poradcov za efektívneho využívania účinných realitných stratégií, teda postupov ako najefektívnejšie dosiahnuť cieľ, ktorý si spoločne stanovíme.

Zaujímalo by vás prečo máme v ponuke len niekoľko nehnuteľností?

"Stovky" nehnuteľností v našej ponuke určite nehľadajte. Kvalitu však áno!

Prečo?

Jednoducho preto, že sme si predsavzali, že vytvoríme projekt tak trochu inej realitnej kancelárie, ktorá má ambíciu nebyť kópiou už existujúcich štandardných realitných kancelárií, ale ponúknuť klientom o čosi viac. Ponúknuť im príjemnú realitnú skúsenosť cez prémiové realitné služby.

Nie je našou snahou mať v ponuke množstvo „neučesaných“ ponúk nekriticky prevzatých od vlastníkov. Zámerom je poskytnúť vám prvotriednu a profesionálnu službu sprostredkovania najmä s perfektne spracovanou ponukou vašej nehnuteľnosti. Takou, čo zahreje pri srdci a aj pohladí na duši. A spoločne s ďalšími sprievodnými prémiovými službami vám sprostredkovať príjemný pocit z realitného obchodu.

Mimoriadny dôraz kladieme na profesionálnu prípravu a prezentáciu nehnuteľnosti, ktorú pridávame do našej ponuky. Každý jednotlivý aspekt prezentácie dopĺňa ten druhý a spoločne dokážu veľmi efektívne vyvolať pozitívnu emóciu u potenciálneho záujemcu. Tá sa potom oveľa ľahšie pretaví do jeho túžby v ponúkanej nehnuteľnosti bývať a teda si ju kúpiť alebo prenajať. Už super profi fotografie sú určite fajn. Ale super profi fotografie doplnené o 3D prehliadku predávajú omnoho lepšie. Mnohí to však vnímamajú ako trhový nadštandard, ktorý sme si však u nás osvojili a prijali za štandard.

Celý obchod navyše podporíme moderným marketingom šitým na mieru osobitne každej ponúkanej nehnuteľnosti. Vypichneme jej najsilnejšie stránky a predostrieme ich potenciálnym záujemcom tak, aby o nehnuteľnosť vzbudili reálny záujem. Venujeme sa vyčerpávajúco ako vašej nehnuteľnosti, tak aj vám osobne.

Dostane sa vám od nás pozornosti až na úrovni člena VIP klubu.

Každého klienta si veľmi vážime a snažíme sa, aby bol pre neho obchod príjemný a čo najviac bezstarostný.

Keďže každému klientovi ako aj jeho nehnuteľnosti venujeme nadštandardnú starostlivosť vyžadujúcu nemalé profesionálne úsilie ako aj dostatočné množstvo času, je v zásade nemožné mať v ponuke veľké množstvo nehnuteľností. A nie je to ani našim zámerom. 

Máme v ponuke iba toľko nehnuteľností, koľko dokážeme obslúžiť v rozsahu, v akom sme si to predsavzali. V rozsahu, ktorý nám umožní postarať sa o každú z nich naplno. V rozsahu, v akom budete s našou prácou a jej kvalitou spokojní. A ak budete spokojní vy, budeme aj my :-).

Právne služby

Okrem realitných profesionálov patrí do nášho portfólia aj vlastná advokátska kancelária, ktorá je nadstavbou nášho, veríme, výnimočného projektu. Právne riziká preto vieme odhaliť už na začiatku, čo je nevyhnutným predpokladom bezpečného obchodu. Tesná spolupráca realitných a právnych profesionálov pod jednou strechou dáva záruku tej najvyššej možnej kvality nami poskytovaných služieb. Užívanie výhod takéhoto spojenia patrí k nesporným a výrazným benefitom, ktoré klient u nás dostáva ako samozrejmosť.

Povrchné právne služby u nás určite nečakajte. Právnu bezpečnosť áno! 

TOP transakčná bezpečnosť je hlboko zakorenená v našej DNA!

Právne služby sú už zahrnuté v cene realitnej služby a dostanete ich u nás zdarma!

Finančné služby

Ďalšou nadstavbou nášho výnimočného konceptu je poskytovanie služieb finančného sprostredkovania vo forme zabezpečenia financovania kúpy nehnuteľnosti (najmä prostredníctvom hypotéky) ako aj poistenia majetku v súvislosti s bývaním (poistenie nehnuteľnosti a poistenie domácnosti) priamo prostredníctvom našej spoločnosti.

Finančné služby poskytujeme sami a napriamo bez využitia ďalších finančných sprostredkovateľov.

Rovnako ako právne, tak aj finančné služby sú už zahrnuté v cene realitnej služby a dostanete ich u nás rovnako zdarma!


Profesionalita zaväzuje

EMPORIUM PROPERTY je riadny člen Realitnej únie Slovenskej republiky. Realitná únia SR je aktuálne najväčšie združenie realitných kancelárií na Slovensku, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom realitné služby na vysokej odbornej úrovni. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia únie.

Ako súčasť Realitnej únie SR sa riadime realitným kódexom, ktorý každého člena zaväzuje pri výkone svojej činnosti konať čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom. Zaviazali sme sa, že naše služby budeme poskytovať vždy odborne, svedomito a zodpovedne. Správame sa teda vždy tak, aby sme si zabezpečili dôveru klienta a všetkých tých, s ktorými prichádzame do styku. 

Sme a vždy zostaneme férovým partnerom pre váš realitný zámer.

ONE STOP SHOP realitná kancelária

Sme realitná kancelária, kde všetko vybavíte na jednom mieste! Nami poskytované realitné služby za podpory právnych a finančných služieb vo vlastnej réžii robia náš projekt výnimočne komplexným.

Klient u nás na jednom mieste dostane (v jednej cene) všetky služby, ktoré v súvislosti s jeho nehnuteľnosťou práve potrebuje. 

Zažite to s nami*

Tak ako je pre každého dôležitá kvalita jeho bývania, tak je pre nás dôležitá kvalita našich služieb. Naše služby sa preto snažíme prispôsobiť tak, aby sa stali pre vás výnimočnými.

Našou snahou je ponúknuť vám úplne novú skúsenosť s realitným sprostredkovaním a presvedčiť vás, že z realitného obchodu nemusí byť iba úžitok ale aj pôžitok.

Pokúsime sa zaktivovať vaše zmysly tak, aby ste mohli zažiť ten najlepší obchod vo vašom živote. Vy si budete užívať trebárs aj pohodlie vášho domova a my budeme za vás obchodovať. Sme presvedčení, že sa vám to bude páčiť :-)

 

_______

*je lepšie raz zažiť ako si o tom stokrát prečítať


... a čo o nás hovoria tí, ktorí to s nami už zažili?

 

Vladimír S., manažér v nadnárodnej spoločnosti

"Rozhodnutie investovať do nehnuteľnosti a zabezpečiť si tak pasívny príjem sme zavŕšili kúpou apartmánu v Nice na Francúzskej riviére. Realitná kancelária EMPORIUM PROPERTY, ktorá sa špecializuje na sprostredkovanie nehnuteľností na Azúrovom pobreží, a osobitne jej majiteľ pán Pisák nám boli oporou a profesionálnym pomocníkom počas celého procesu. Podľa nášho zadania nám vyhľadali nehnuteľnosť vo Francúzsku, vďaka znalosti lokálneho práva za nás poriešili právne dokumenty a zmluvu a doprevádzali nás pri každom kroku procesu kúpy. Kúpiť nehnuteľnosť na Fr. riviére bolo to správne rozhodnutie, vďaka ktorému máme nielen miesto, kde tráviť dovolenky, ale aj zdroj pasívneho príjmu do budúcnosti."

Zolo a Katka Prehodovci, manažér a účtovná poradkyňa

"S pánom Pisákom sa poznáme iba rok, no všetky očakávania v akomkoľvek smere boli vždy naplnené. Oslovili sme ho s prosbou o profesionálne spracovanie prezentácie apartmánu. Kúpili sme ho s dobrým úmyslom ďalej ho ponúknuť klientom, ktorí majú radi hory a prírodné krásy v každom ročnom období. Keďže sme v tom neboli tak úplne doma, potrebovali sme pomôcť zorientovať sa na trhu, vytvoriť si predstavu a plán, ako ďalej. Pán Pisák nám ochotne vypracoval rôzne analýzy, aby sme sa vedeli ľahšie rozhodnúť pre krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Pomohol nám určiť cieľovú skupinu, kto by mohol byť našim klientom. Súčasne nás prekvapil s dôkladnou a poctivou prípravou marketingovej podpory - má výborný vkus, moderné cítenie a úžasnú schopnosť kombinovať interiérové prvky a dekorácie, čoho výsledkom sú nádherné fotky a 3D video prehliadka. Je nám cťou spolupracovať a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty. Želáme veľa úspechov a spokojných klientov :-)"

Ľudmila Špániková, manažér majetkovo-právnych vzťahov v Penta Real Estate

"p. Pisák, veľmi pekne ďakujeme za obhliadku. Musím sa priznať, že už nejaký čas na obhliadky chodíme, ale taký dobrý pocit zo zástupcu predávajúceho sme doposiaľ asi nemali - robíte si naozaj svoju prácu výborne, len tak ďalej!" 

Katarína Zelienková, daňová poradkyňa

"Prístup realitnej kancelárie EMPORIUM PROPERTY ma veľmi milo prekvapil. Do spolupráce som vstupovala s tým, že slogany o prémiových službách uvedené na webe sú len reklama. Neočakávala som preto od toho takpovediac nič. Realita však ukázala, že nešlo iba o reklamu. Predaj bytu bol pre mňa veľmi pohodlný a naozaj bezstarostný. Pán Pisák sa o všetko postaral, všetko vybavil, o všetkom ma informoval. Nemusela som riešiť prakticky nič. Splnil všetko, na čom sme sa dohodli, do bodky. Bolo vidieť, že sa naozaj vyzná. V minulosti som to skúšala aj s inými RK, ale neprofesionalita niektorých ma až vystrašila. O to viac som bola rada, že na Slovensku existuje v realitách niekto, pre koho zisk nie je prvoradý. Budem držať palce, nech nepoľavíte vo svojom úsilí."

Norbert Vaško, praktický lekár

"Na realitnú kanceláriu EMPORIUM PROPERTY som natrafil tak trošku náhodou. Hľadal som niekoho, kto by mi vedel pomôcť zorientovať sa v nehnuteľnostiach. Keďže som musel náhle zmeniť svoje doterajšie bývanie, potreboval som poradiť komplexne a hlavne rýchlo. Už pri prvom kontakte som dostal zopár cenných usmernení, ktoré mi potvrdili správnosť môjho rozhodnutia osloviť profesionálov. Až keď som začal môj zámer riešiť, zistil som koľko informácií mi chýbalo a koľko mimoriadne dôležitých súvislostí medzi jednotlivými aspektami obchodu ale tiež nástrah existuje. Veľmi som preto ocenil pohľad na vec nielen z obchodnej ale tiež právnej stránky. Práve dokonalá znalosť aj právnych súvislostí ma presvedčila najviac. Okrem pre mňa najdôležitejšej bezpečnostnej stránky transakcie som mal možnosť "okúsiť" aj VIP politiku kancelárie a dávam päť hviezdičiek :-)."

Marián Slánovský, obchodník s kancelárskymi potrebami

"Popri mojom podnikaní nemám čas riešiť iné veci, ktoré s mojou prácou nesúvisia. Na odporúčanie mojej dobrej známej som preto zveril hľadanie novej nehnuteľnosti exkluzívne do rúk realitnej kancelárie EMPORIUM PROPERTY a svoju voľbu som chvalabohu neoľutoval. Najviac som ocenil klientsku starostlivosť, s ktorou pristupovali k mojim požiadavkám. Veľakrát to bolo aj o kompromisoch, ale vždy som dostal logicky obchodne a aj právne zdôvodnenú odpoveď. Zrozumiteľne som bol zorientovaný na trhu reálnych možností a bolo mi ešte na začiatku vysvetlené čo sa očakávať dá a čo nie. Nebolo potrebné naháňať svojho agenta, skôr naopak. Najdôležitejšie pre mňa bolo, že som sa nemusel o nič starať. Bol som totiž veľmi prekvapený, že s tým všetkým bolo obrovské množstvo práce a skonzumovalo to aj obrovské množstvo času. Neviem si predstaviť, že by som také niečo musel absolvovať sám bez asistencie. Nemal by som čas už na nič iné. Takto som sa mohol venovať svojej práci aj rodine a ešte som sa aj za pomoci RK dopracoval k výsledku, s ktorým som bol (hoci po niekoľkých nevyhnutných kompromisoch) veľmi spokojný. Vrelo odporúčam."