Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pohodlie a blahobyt ako výnosná investícia


Investovanie do pohodlia a blahobytu? Akože čo prosím? Pýtate sa asi. Znie to nezrozumiteľne a až šialene? Možno. Ale neverili by ste, že trebárs aj vlastné pohodlie a blahobyt napr. v spojení s tým správnym miestom môže byť vcelku výnosná investícia. Neveríte? Vysvetlíme.

Investovanie do trvalej hodnoty

Predstavte si, že by ste investovali do niečoho, čomu rozumiete. Do niečoho, čo dokážete uchopiť mentálne a reálne súčasne. Do niečoho, čo prináša istotu v každej dobe. Do niečoho, čo je trvalé.

  • Ochrana pred infláciou

Investujte do niečoho, čo vám ponúkne okrem ochrany pred infláciou aj zhodnotenie vložených peňazí. Do niečoho, čo sa dokonca zhodnocuje v čase aj samo.

  • Doživotná renta

Investujte do niečoho, čo vám vygeneruje pravidelný pasívny príjem, ktorý sa stane vašou doživotnou rentou.

  • Bezpečnosť

Investujte do niečoho, s čím je spojené veľmi malé investičné a transakčné riziko v bezpečnej krajine.

Pohodlie a blahobyt

Ale hlavne, investujte do niečoho, čo vám popri všetkých investičných výhodách ponúkne ešte aj veľmi veľký úžitok zároveň. Do niečoho, čo vám zabezpečí možnosť si investíciu počas celej doby užívať plnými dúškami. Teda do niečoho, čo vám prinesie váš vlastný blahobyt počas celého roka.

A ako dosiahnuť výnosnú investíciu z vlastného blahobytu??

Odpoveďou je investovanie do kúpy vlastnej nehnuteľnosti. Ale nie do hocijakej nehnuteľnosti. Do nehnuteľnosti na Francúzskej riviére. Do nehnuteľnosti, ktorá vám okrem jej vlastného využitia ponúkne aj zhodnotenie investície nielen ako ochranu pred infláciou, nárastom jej hodnoty v čase, ale najmä príjmom z prenájmu, a to počas celého roka. A takáto pravidelná renta alebo výnos bude pre vás určite nádherným spestrením nielen na dôchodku.

Kúpa nehnuteľnosti na Francúzskej riviére? To vážne? 

To vážne! A nie je to vôbec taký bláznivý nápad ako sa na prvý pohľad môže zdať. Má to aj niekoľko ľahko zrozumiteľných dôvodov prečo.

Byt, dom alebo apartmán na Francúzskej riviére? Pýtate sa. Nie je to pridrahé? Vôbec nie!

Vďaka nášmu francúzskemu tímu máme dokonalý prehľad o kvalite a cenách nehnuteľností na Francúzskej riviére.

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...