Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Agent kupujúceho / nájomcu

Vďaka službe Agent kupujúceho príp. nájomcu vám nájdeme nové bývanie presne podľa vášho zadania, a hlavne bez stresu. 

Zastupujeme iba vás a preto vám venujeme všetku pozornosť, ktorú si právom zaslúžite. Ponúkneme vám niekoľko nehnuteľností. Každú z nich navštívime. Zariadime za vás právne formality, vyjednáme pre vás čo najlepšiu možnú cenu a zabezpečíme, aby vaša predstava bola naplnená do bodky. Jednocho vám vaše nové bývanie naservírujeme na striebornom podnose

Urobte si pohodlie a nechajte nás pracovať za vás!

Využite našu službu Agent kupujúceho v zahraničí pri vyhľadávaní vašej investičnej nehnuteľnosti na Francúzskej riviére!*


 

V dnešnej uponáhľanej dobe čoraz viac ľudí upúšťa od svojpomocného častokrát zdĺhavého, nie zriedkavo vyčerpávajúceho a mnohokrát až frustrujúceho hľadania novej nehnuteľnosti. Ustavičné „visenie“ na internete pri prezeraní opakujúcich sa inzerátov v očakávaní, že príde nejaká nová vhodnejšia ponuka je únavné a v konečnom dôsledku aj veľmi stresujúce. Zaťažuje to partnera, deti, celú rodinu a ešte to aj konzumuje neskutočné množstvo času. O to horšie, ak je času primálo.

A čo môžete očakávať od nás?

Máme vyvinuté vlastné know-how spočívajúce v premyslenej realitnej stratégii ušitej na mieru pre každý konkrétny prípad nielen pre predaj alebo prenájom, ale aj pre vyhľadávanie vhodnej nehnuteľnosti a jej následnú kúpu či nájom.

Pridelíme vám nášho realitného odborníka, ktorý sa stane vašim osobným projektovým manažérom.

Váš projektový manažér sa bude o vás starať po celú dobu transakcie. Môžete sa preto na neho obrátiť vždy, keď budete mať potrebu čokoľvek s ním odkonzultovať.

  • Všetko zariadime za vás

Najskôr podrobne zistíme vaše očakávania. Následne spolu s vami nastavíme realistické ciele a postaráme sa o ich dosiahnutie namiesto vás.

Vďaka tomu urobíte najlepšiu možnú kúpu alebo získate najlepší možný nájom v primeranom čase a to všetko bez toho, aby ste sa zbytočne stresovali.

Bude pre vás vyhľadávať ponuky podľa vášho zadania a kritérií. Každú nehnuteľnosť, ktorú vám predloží na zváženie pred tým osobne navštívi a ponuku vyhodnotí. Na mieste urobí fotodokumentáciu spôsobom, aby čo najvernejšie odrážala skutočný stav nehnuteľnosti. Nasníma pre vás 3D prehliadku, aby ste mali čo najreálnejšiu predstavu o konkrétnej nehnuteľnosti. Následne vykoná základné preverenie jej právneho stavu a porovná ho s faktickým stavom, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza v čase obhliadky.

Spracuje pre vás celkové vyhodnotenie príp. porovnanie vybraných ponúk aj so svojimi odporúčaniami ako aj upozorneniami. Upriami vašu pozornosť na najdôležitejšie aspekty jednotlivých ponúk tak, aby ste vedeli prijať príslušné rozhodnutia. Všetko samozrejme vo vzťahu k cene požadovanej predávajúcim či prenajímateľom.

V prípade, že vás niektorá z ponúk zaujme, vstúpi namiesto vás do vyjednávania o cene, ak si to samozrejme budete želať. 

Na konci celého vybaví všetky papierovačky, najmä zmluvné záležitosti, ktoré vám samozrejme dá vždy vopred schváliť. Vybaví tiež financovanie a poistenie pre novú nehnuteľnosť za tých najlepších trhových podmienok v aktuálnom čase a samozrejme s prihliadnutím na váš konkrétny prípad.

  • Môžete sa spoľahnúť

Počas celej doby sa budete môcť na nás na 100% spoľahnúť, nakoľko ako realitní profesionáli sa na trhu nehnuteľností pohybujeme každý deň, dokonale sa na ňom orientujeme a máme prehľad o existujúcich ponukách a ich cenách. Práve preto vám budeme najlepšie vedieť poradiť aj to, aký môže byť vývoj ceny ohľadom vami zvolenej nehnuteľnosti v budúcnosti. 

  • Vždy na vašej strane

Vďaka tomu, že náš agent zastupuje práve a iba vás ako kupujúceho či nájomcu (na rozdiel od agenta / realitnej kancelárie, ktorí nehnuteľnosť predávajú či prenajímajú, teda zákonite zastupujú predávajúceho resp. prenajímateľa), nestranne a kriticky vás upozorní na všetky dôležité detaily nehnuteľnosti a usmerní vás aj ohľadom jej ceny.

Dokáže vám vyjednať tie najlepšie podmienky a postará sa o všetky detaily transakcie, aby ste sa tým nemuseli zbytočne zaťažovať.

Váš agent bude vždy sledovať iba a len vaše záujmy, bude sa držať vašich predstáv, ale rovnako vás aj upozorní na prípadnú nevhodnosť alebo riziká zvažovanej transakcie.

  • Bezpečnosť ako súčasť našej profesionálnej DNA

Vďaka vlastnej advokátskej kancelárii vieme preveriť transakčný zámer aj po právnej stránke ešte pred tým ako sa k niečomu zaviažete.

Váš obchod bude vždy bezpečný a bez starostí.

Kúpa príp. nájom nehnuteľnosti sa pre vás stane namiesto nočnej mory príjemným zážitkom, kde na konci toho celého si budete s úsmevom užívať vysnívanú nehnuteľnosť.

  • Prémiová asistencia

Prevedieme vás celým procesom kúpy alebo získania prenájmu tak, že si ani neuvedomíte, že ste riešili nejakú potenciálne stresovú situáciu. S hľadaním a zabezpečením nového bývania je totiž obvykle spojený aj značný stres, keďže ide takmer vždy o jedno z najdôležitejších rozhodnutí v živote.

Váš agent vás odbremení od všetkých nepotrebných starostí spojených s transakciou, bude v prvej línii filtrovať príp. riešiť všetky nevyhnutné záležitosti a privedie vás až k úspešnému uzatvoreniu obchodu. Váš agent nemá „padla“ až kým nie je transakcia úplne ukončená. Vždy sa na neho môžete spoľahnúť, poradí vám ale vás aj zdvorilo usmerní, ak to bude potrebné alebo vhodné.

Dostane sa vám päťhviezdičkovej starostlivosti na úrovni člena VIP klubu.

U nás dostanete k službe ako samozrejmosť tiež sprostredkovanie financovania a poistenia, zastupovanie na rokovaniach resp. vyjednávaniach s predávajúcim alebo prenajímateľom príp. jeho agentom či právnikom, príprava a vypracovanie zmluvnej dokumentácie a záverečné prevzatie nehnuteľnosti. V prípade kúpy sa váš agent postará aj o podanie návrhu na vklad a dosledovanie celej transakcie až do povolenia vkladu na vás a pomôže vám aj pri prepise energií príp. tiež pri prihlásení sa u správcu bytového domu.

__________

* Službu vyhľadávania investičnej nehnuteľnosti na Francúzskej riviére poskytujeme ako osobitnú službu Agent kupujúceho v zahraničí, ktorá je špeciálne prispôsobená podmienkam a špecifikám služby poskytovanej v konkrétnej krajine alebo na konkrétnom území. Jej obsah alebo náplň sa preto nemusí  vo všetkých parametroch zhodovať s obdobnou službou poskytovanou na Slovensku.

Niečo vás k téme zaujalo? Máte otázky? Kľudne sa na nás obráťte!

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...