Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investície na Francúzskej riviére


Snívate radi? Veríme, že áno. Veď kto nie. Určite ale ešte radšej premieňate svoje sny na skutočnosť. Pravda? Sme si istí, že aj tu odpoviete kladne. Tak len do toho ...

Premeňte svoj sen na skutočnosť!

Predstavte si, že už dlho snívate o nejakom nádhernom mieste. Mieste pri mori, ktoré vám splní všetky vaše dovolenkové túžby. Určite snívate o mieste s exotickým nádychom, kde je slnečno a príjemne aj v zime. A možno tiež neďaleko od nejakého pekného pohoria kôli turistike či lyžovačke. Mieste, kam by ste sa chceli stále vracať. Mieste, ktoré vám tak prirastie k srdcu, že si tam nakoniec kúpite svoju nehnuteľnosť. A tá vám umožní naplniť si všetko, o čom ste doteraz iba snívali. Jednoducho, premení váš sen na skutočnosť!

Objavte ikonický kúsok zeme neďaleko

Ak ste sa našli aspoň v jednom zo snov, objavili ste vaše vysnívané miesto. Objavili ste miesto s názvom Francúzska riviéra alebo Azúrové pobrežie (Côte d’Azur) ako sa Francúzska riviéra tiež zvykne nazývať! Objavte však aj ďalšie možnosti, ktoré vám tento ikonický kúsok zeme ponúka. A je ich naozaj požehnane ...

Investičná nehnuteľnosť na riviére uspokojí rozum a zahreje srdce zároveň

Investovanie do vlastnej rezidenčnej nehnuteľnosti na Francúzskej riviére je veľmi lákavou ale zároveň aj veľmi rozumnou voľbou. Bezpečné uloženie peňazí do stabilného aktíva a ochrana úspor pred infláciou sa ponúka ako prvé. Okrem toho si takúto investíciu viete zároveň aj naplno užívať, a to kedykoľvek počas celého roka. Vlastne kedykoľvek, kedy sa vám zachce.

Vlastný byt či apartmán, alebo hoci aj dom na Francúzskej riviére si dnes už naozaj môžete dovoliť. Verte alebo nie, cenovo sa zmestíte do rozpočtu podobnej bratislavskej či tatranskej nehnuteľnosti.

A hoci možno uprednostňujete tráviť svoj vzácny čas skôr v našich končinách, ani jedna z domácich nehnuteľností vám neponúkne takú perlu, akou je priezračné blankytné more.

Možno by vám ani na um nezišlo, ale na kúpu nehnuteľnosti na riviére viete získať aj celkom výhodnú francúzsku hypotéku

Nehnuteľnosť na riviére vám navyše ponúka aj ďalšie benefity. Okrem toho, že si budete môcť užívať kľud a pohodlie pri mori, vaša nehnuteľnosť sa vám sama postará o zhodnotenie investície nielen nárastom jej hodnoty v čase, ale aj vo forme pravidelného celoročného príjmu z prenájmu, z ktorého sa veľmi ľahko môže stať vaša doživotná renta. A tá sa určite bude hodiť. A nielen ako prilepšenie na dôchodok.

Doprajte si výnimočnosť a susedia vám budú závidieť

Investícia do nehnuteľnosti na Francúzskej riviére spája príjemné s užitočným, preto je taká výnimočná. Výnimočnou je aj tým, že ide o bezpečnú investíciu v bezpečnej krajine, jednej z najväčších svetových veľmocí, ďaleko od slovenskej východnej hranice, čo je v súčasnosti ďalšou nie nezanedbateľnou devízou.

Zainvestujte do bezpečného, pohodlnéhoekonomicky výhodného života, ktorý ponúka výnimočné chvíle pobytu na pláži v Stredozemnom mori a na lyžovačke v Alpách v ten istý deň súčasne!

Skombinujte príjemné s užitočným

Investujte do vlastného majetku na Francúzskej riviére, ktorý vám umožní zhodnotiť vaše úspory nárastom jeho hodnoty v čase a zabezpečí vám aj pasívny príjem alebo výnos vo forme pravidelnej renty. Ako bonus vám ponúkne ešte aj „ubytovanie zdarma“ pri každej vašej dovolenke v oblasti, kde poľahky stretnete aj celebritu. Príjemné chvíle tu prežijete nielen v lete, ale na veľké prekvapenie aj v zime. Lyžovačka v neďalekých Alpách je niečo, čo doma určite nezažijete.

Neváhajte a poďte do toho!

Premeňte svoj sen na skutočnosť! Máte ho na dosah ...

Chcelo by to ale asi prestať iba snívať a skúsiť sa obrátiť na profesionálov s francúzskym lokálnym tímom priamo na mieste. 

Na nás sa môžete spoľahnúť

Hoci ide o nehnuteľnosti vo Francúzsku a teda v zahraničí, nemusíte mať žiadne obavy. Môžete sa na nás úplne spoľahnúť, so všetkým vám pomôžeme.

Sme profesionáli v oblasti nehnuteľností, hypoték a poistenia a to nielen na Slovensku ale aj vo Francúzsku. Disponujeme slovenským ako aj lokálnym francúzskym profesionálnym tímom priamo na mieste. Máme lokálne know-how a dokonale ovládame proces kúpy nehnuteľnosti vo Francúzsku. Majiteľ našej spoločnosti Daniel Pisák strávil vo Francúzsku veľa času a študoval aj na viacerých francúzskych univerzitách.

Priamo na Francúzskej riviére máme náš odborný francúzsky tím, čím majú naše služby veľmi vysokú pridanú hodnotu.

Veľmi dobre preto poznáme lokálnu mentalitu a vieme porovnať to slovenské s tým francúzskym. Máme na Francúzskej riviére množstvo profesionálnych ale aj osobných kontaktov. Vieme vám preto pomôcť so všetkým potrebným. Nemajte obavy:

  • ponúkneme alebo vám nájdeme vhodnú nehnuteľnosť* s investičným potenciálom (vo Francúzsku sa predáva až okolo 50% nehnuteľností, ktoré pred predajom neboli nikde verejne ponúkané, preto je na nájdenie kvalitnej nehnuteľnosti potrebné dobre poznať miestny trh!)
  • budeme sledovať a postrážime za vás celý proces kúpy nehnuteľnosti
  • postaráme sa o nevyhnutné tlmočenie a základné preklady kľúčových dokumentov a usmerníme vás aj v prípade potreby odborných či úradných prekladov 
  • zabezpečíme vám lokálnu hypotekárnu, účtovnú a daňovú podporu
  • pomôžeme vám príp. aj s nasťahovaním, rekonštrukciou, nábytkom, a pod.
  • zabezpečíme vám podporu pri prenájme (možnosť dlhodobého aj krátkodobého prenájmu - zmluvná dokumentácia, správa prenájmu, upratovanie, výmena nájomcov, drobné opravy, a pod.)

A je toho ešte omnoho viac ...

Sme špecialisti na nehnuteľnosti na Francúzskej riviére!

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

Vo Francúzsku sa vyznáme!

_____

*Naše know-how nespočíva v ponuke konkrétnych nehnuteľností, ale v zastupovaní klientov ako kupujúcich, pre ktorých nehnuteľnosti vyhľadávame podľa nimi vopred zadefinovaných kritérií. Je to najmä z dôvodu, že na Francúzskej riviére sa približne polovica nehnuteľností predá ešte pred tým, ako by sa stihla dostať do nejakej (verejnej či neverejnej) ponuky. Našou hlavnou ambíciou je  preto pokúsiť sa vám priniesť najmä tie nehnuteľnosti, ktoré v ponuke štandardne nenájdete. A to sú práve tie najkvalitnejšie z nich. Takto vieme uspokojiť v zásade každého záujemcu a nie len tých, ktorí by si vyberali iba z nejakej obmedzenej ponuky zverejnenej na našom webe. Vyhľadať vám vhodnú nehnuteľnosť dokážeme aj vďaka našim francúzskym partnerom, odbornému tímu pôsobiacemu priamo na riviére, ktorý veľmi dobre pozná miestne pomery ako aj situáciu na tamojšom realitnom trhu. 

Vieme ako na to, všetko nechajte na nás!

Ak sa vám predstava zvýšiť si svoj blahobyt kúpou vlastného bytu či apartmánu alebo hoci aj domu na Francúzskej riviére páči, tak ešte pred tým ako si budete môcť užívať život po francúzsky plnými dúškami, bude potrebné urobiť zopár nevyhnutných zväčša administratívnych krokov. Prijať prvotné rozhodnutie musíte samozrejme sami, všetko ostatné však môžete kľudne nechať na nás.

Ponúkame vám vysoko personalizovanú službu spočívajúcu vo vyhľadaní a predstavení vám konkrétnych nehnuteľností na základe vami vopred zadefinovaných kritérií! 

A ešte omnoho viac ...

Zabezpečíme pre vás kompletné služby spojené s vyhľadáním, kúpou a aj následným prenájmom a správou vašej vlastnej nehnuteľnosti na Francúzskej riviére! Nebudete sa musieť o nič starať, zabezpečíme pre vás všetko od A až po Z!

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

Sme tu pre vás!

 V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!


Ak sa chcete dozvedieť viac o bežnom živote na Francúzskej riviére a o možnostiach, ktoré vám tento nádherný región ponúka, kliknite na francuzskariviera.eu


Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...