Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stanovenie ceny nehnuteľnosti / nájmu

Cena je pri akomkoľvek predaji alebo aj nájme v zásade tou najdôležitejšou premennou. V oblasti nehnuteľností to platí niekoľkonásobne. Využite naše odborné znalosti a skúsenosti.

Stanovíme vám cenu, za ktorú vašu nehnuteľnosť budete vedieť určite predať či prenajať.

Nesprávne stanovená cena spôsobuje nemalé problémy pri realizácii samotného obchodu. Nezriedkavo sa potom stáva, že predaj príp. aj prenájom je neúspešný a očakávaný transakčný cieľ sa nedosiahne. Stanovenie správnej ceny už na začiatku je preto absolútne kľúčové.

A ako to dokážeme?

Používame osvedčené a dlhodobo používané postupy stanovovania trhových cien rezidenčných nehnuteľností vylepšené o vlastné know-how získané z iných profesií.

Stanoviť správnu trhovú cenu pritom nie je vôbec jednoduché.

Nedá sa to urobiť napr. bez toho, aby sme posudzovanú nehnuteľnosť najprv nenavštívili a nezoznámili sa s jej polohou, stavom a ďalšími súvisiacimi reáliami.

Ak vám niekto ponúkne stanovenie ceny bez návštevy vašej nehnuteľnosti, mali by ste spozornieť. Dotyčný pravdepodobne nemá úprimný záujem o dôkladné posúdenie vášho zámeru a takto stanovená cena bude iba cenou od stola bez poznania pozitívnych špecifík nehnujteľnosti (napr. príjemná atmosféra v byte či dome alebo jeho okolí) ale aj tých negatívnych (napr. zápach zo susednej fabriky či rozbitá prístupová cesta), ktoré bez obhliadky priamo na mieste nemá šancu zistiť či navnímať.

Za všetkým hľadajte znalosti a dlhoročné odborné skúsenosti

Náš tím má skúsenosti aj z iných oblastí so zameraním na nehnuteľnosti, ktoré nám dávajú profesionálnu spôsobilosť stanoviť cenu spôsobom, ktorý nie je odtrhnutý od súvislostí a tým ani od reality.

Pred tým ako stanovíme trhovú cenu vašej nehnuteľnosti, zvykneme sa veľa pýtať. Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. A to je tiež cesta ako cenu stanoviť čo najpresnejšie. Bez dostatočných znalostí bude totiž cena nezodpovedajúca realite. A to samozrejme nechceme.

Odpichnite sa od realisticky určenej ceny

V prípade, že zvažujete predaj alebo prenájom vlastnej nehnuteľnosti a radi by ste sa dozvedeli, či sú vaše očakávania reálne, nechajte si u nás oceniť svoj realitný zámer nezáväzne a bezplatne.

V stanovení trhovej ceny rezidenčných nehnuteľností sa vyznáme!

Niečo vás k téme zaujalo? Máte otázky? Kľudne sa na nás obráťte!

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...