Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Zvýhodnené právne poradenstvo „Pro Habitat“

Prostredníctvom vlastnej advokátskej kancelárie, ktorá sa špecializuje na oblasť nehnuteľností poskytujeme zvýhodnené právne poradenstvo zamerané na podporu bývania, a to najmä mladým ľuďom a ich rodinám, ktorí sa rozhodli pre kúpu nehnuteľnosti.

Sme totiž toho názoru, že napr. v prípade kúpy nehnuteľnosti ide o jednu z najväčších investícií v živote človeka, malo by sa jej preto dostať aj náležitej pozornosti nielen po obchodnej ale tiež po právnej stránke. S istotou to pomôže vyhnúť sa neočakávaným problémom v budúcnosti.

Vzhľadom však na to, že mladým ľuďom pri týchto transakciách nezostáva veľa zvyšných finančných prostriedkov, väčšinou si už nenechajú posúdiť zmluvnú dokumentáciu kvalifikovanému a nestrannému právnikovi z dôvodu pre nich nedostupnej ceny takejto služby.

Službou „Pro Habitat“ pomáhame mladým ľuďom tak, aby sme ich upozornili na riziká, ktoré by im mohli v budúcnosti znemožniť vychutnať si nové bývanie naplno.

Okrem pomoci s kúpou nehnuteľnosti pomáhame aj pri ďalších životných situáciách spojených s bývaním, najmä pri riešení nájmu. S dôverou sa na nás môžete obrátiť aj v prípade, ak uvažujete uzavrieť sprostredkovateľskú alebo rezervačnú zmluvu s inou realitnou kanceláriou

__________

Všetky služby „Pro Habitat“ u nás dostanete za zvýhodnených podmienok a so zárukou vysokej profesionálnej úrovne. Sme špecialisti na sektor rezidenčného bývania. TOP bezpečnosť transakcií máme v našej DNA!

Niečo vás k téme zaujalo? Máte otázky? Kľudne sa na nás obráťte!

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...