Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Chcem sa nasťahovať

V prípade, že ste sa rozhodli vymeniť vaše súčasné bývanie a nasťahovať sa do inej nehnuteľnosti, bez kúpy alebo prenájmu to zrejme nepôjde. Ak ste sa teda rozhodli kúpiť alebo prenajať si novú nehnuteľnosť, radi by sme upriamili vašu pozornosť na našu ponuku v sekcii Ponuka. Súčasne ale možno zvažujete hneď aj predaj alebo prenájom tej aktuálnej nehnuteľnosti a uvítali by ste pomoc odborníkov. V takomto prípade si skúste vybrať z našej ponuky v časti Chcem sa odsťahovať.

Ak si želáte osloviť nás s požiadavkou na vyhľadanie vami vysnívanej nehnuteľnosti, dávame vám do pozornosti našu službu Agent kupujúceho / nájomcu, ktorá je skoncipovaná na efektívne dosiahnutie vami očakávaného cieľa pri zohľadnení všetkých špecifík vášho prípadu.

A možno by sa vám zišla iba prvotná rada odborníka ohľadom vášho realitného zámeru, aby ste sa vedeli pohnúť ďalej. Nech je ale vaša pohnútka akákoľvek, kľudne si príďte po radu k nám. Nezáväzne a radi vás usmerníme. Je to naša práca, ktorú naozaj milujeme.

Pre obdržanie akýchkoľvek informácií nás prosím neváhajte kontaktovať vyplnením nižšie uvedeného formulára alebo sa nám ozvite využitím ktoréhokoľvek z kontaktov uvedeného na našej webstránke.