Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Chcem sa odsťahovať

V prípade, že ste sa rozhodli odsťahovať sa z vášho súčasného bývania, pravdepodobne ste sa tiež rozhodli predať alebo prenajať vlastnú nehnuteľnosť, v ktorej momentálne bývate príp. o takej možnosti uvažujete. Ak je to tak, radi by sme upriamili vašu pozornosť na našu službu Agent predávajúceho / prenajímateľa, ktorá je šitá na mieru presne pre takéto prípady. Súčasne ale možno zvažujete hneď aj kúpu alebo nájom nového bývania. V takomto prípade si skúste vybrať z našej ponuky v časti Chcem sa nasťahovať.

A možno by sa vám zišla iba prvotná rada odborníka ohľadom vášho realitného zámeru, aby ste sa vedeli pohnúť ďalej. Nech je ale vaša pohnútka akákoľvek, kľudne si príďte po radu k nám. Nezáväzne a radi vás usmerníme. Je to naša práca, ktorú naozaj milujeme.

Ak si želáte nájsť nové bývanie alebo potrebujete hoci iba zorientovať alebo poradiť, prosím neváhajte nás kontaktovať vyplnením nižšie uvedeného formulára alebo sa nám ozvite využitím ktoréhokoľvek z kontaktov uvedeného na našej webstránke.