Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Svetové celebrity sú na Francúzskej riviére ako doma. Buďte aj vy!


Zažite trochu z atmosféry Hollywoodu na vlastnej koži pri prechádzkach po Francúzskej riviére. Navnímajte svet slávnych a uchovajte si z neho nezabudnuteľné spomienky na celý život! Ak na riviére vlastníte byt, dom, či apartmán, budete to mať k celebritám svetového formátu s puncom luxusu naozaj blízko ...

Hollywood na dosah ruky

Ak sa na Francúzskej riviére ocitnete niekedy na jar, je absolútna tutovka, že zazriete niekoľko slávnych osobností súčasne. Svetové celebrity sa totiž každoročne v máji schádzajú na filmovom festivale v Cannes. Na červenom koberci sa tam zakaždým producírujú tie najobletovanejšie hollywoodske hviezdy, ktoré zväčša rady rozdávajú svoje autogramy a častokrát sú prístupné aj na selfie s fanúšikmi. Sú tak blízko, že sa ich môžete aj dotknúť. Nie je to teda niečo vzdialené a nedosiahnuteľné niekde v ďalekej Kalifornii. Je to reálne uchopiteľný zážitok pre každého, neuveriteľne blízko od našich domovov. Máme to tak čarovne dostupné, že sa tomu ani nechce veriť.

Stretnúť celebritu môžete kdekoľvek

Na Francúzskej riviére môžete celebritu stretnúť nielen na červenom koberci, ale aj v uliciach tamojších miest. Svetové hviezdy totiž Francúzsku riviéru milujú. Má pre nich obrovský cveng a punc luxusu. Svoju nehnuteľnosť si tam preto kúpilo už nemálo z nich. Medzi najznámejšie patria Brad Pitt, Johnny Depp alebo aj Elton John či Tina Turner.

Ak sa zastavíte napr. hoci len na kávu vo vychýrenom a kultovom hoteli Le Negresco na promenáde v Nice, s veľkou pravdepodobnosťou sa vám stretnú pohľady s nejednou svetoznámou osobnosťou. Celebrity totiž tento hotel s obľubou vyhľadávajú už od jeho vzniku.

Podobný zážitok vás môže ľahko postretnúť aj v Monaku, ktoré vďaka svojej veľmi ústretovej daňovej politike priťahuje nielen tie najbohatšie filmové hviezdy, ale aj top osobnosti svetového športu, a tiež preteky F1.

Známi a bohatí tohto sveta si často doprajú tiež výlet na vlastnej či prenajatej jachte v nádhernom zálive pri Saint-Tropez, ktorý veľmi rád navštevuje napr. aj Leonardo DiCaprio.

Stretnúť tak na Francúzskej riviére niekoho slávneho či známeho zrejme nebude až také nepravdepodobné ako by sa vám možno mohlo zdať. A áno, viete tam stretnúť aj naše domáce „pseudocelebrity“, ale o týchto tento článok určite nie je ...

Aj toto patrí k blahobytu na riviére!

V čase, keď práve nebudete mať žiadnu rezerváciu, môžete si kedykoľvek sami zaletieť (a to doslova) do svojho "hniezdočka" len tak na víkend, alebo aj na dlhšie. A poradíme vám, v máji býva na riviére najviac celebrít. Príjemne si oddýchnete, načerpáte novú pozitívnu energiu a užijete si slnečné pohodlie do sýtosti. S určitosťou si tak zvýšite aj vlastný blahobyt. Sme si istí, že ľutovať určite nebudete.

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...