Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Francúzska riviéra skrýva výnimočný investičný potenciál


Ak vlastníte apartmán, byt alebo hoci aj dom na Francúzskej riviére, chcete z neho vyťažiť čo najviac. Takpovediac, čo to dá. A možnosti na to sú!

Zhodnotenie v čase

Nehnuteľnosť na riviére má všetky predpoklady, aby bola využitá nepretržite počas celých 365 dní v roku! A hoci len vami. Môžete ju teda držať len pre seba a svoju rodinu a zhodnotiť ju len jej vlastnením v čase. Na Francúzskej riviére je realitný trh historicky veľmi stabilný a relatívne dobre predvídateľný, čo umožňuje investíciu dobre plánovať. Už historicky zaznamenáva neustály konštantný rast okolo 5 až 8% ročne.

Pravidelná doživotná renta

Francúzska riviéra má veľmi stabilný aj svoj nájomný trh, nakoľko dopyt po nájmoch tu existuje nepretržite počas celého roka. Geografická jedinečnosť tejto oblasti a francúzsky šarm z nej urobili jednu z najnavštevovanejších destinácií na svete, a to celoročne.

Máte preto možnosť získať zo svojej investície viac, omnoho viac. Využite jej výnimočný investičný potenciál na maximum a získajte aj dodatočný príjem z prenájmu!

Z prenájmu nehnuteľnosti na Francúzskej riviére môžete dosiahnuť veľmi zaujímavý výnos, ktorý vám zabezpečí pravidelnú doživotnú rentu. A tá sa na dôchodku bude určite hodiť! A nielen na dôchodku...

Celoročné využitie = celoročný výnos

Okrem klasickej letnej či zimnej turistiky prichádzajú do regiónu aj návštevníci za iným účelom. Mimo hlavnej letnej a zimnej sezóny sa tu v priebehu roka koná množstvo festivalov, kongresov či podujatí rôzneho druhu a zamerania. Asi najznámejším podujatím je filmový festival v Cannes konajúci sa každý rok v máji, ktorý dopĺňajú preteky Formula 1 Grand Prix v Monaku v rovnakom období. Ďalším, u nás možno menej známym, ale určite nie menej zaujímavým, je karneval v Nice. Ten otvára svoje brány každoročne obvykle koncom februára. V marci sa zase koná v odborných kruhoch veľmi významný a uznávaný veľtrh nehnuteľností MIPIM v Cannes. Na jeseň sa zase konajú viaceré motoristické preteky a súťaže regát. Všetky tieto podujatia spolu s nespočetným množstvom ďalších menších aj väčších kultúrnych, športových či profesijných udalostí (je ich niekoľko stoviek po celom Azúrovom pobreží!) významne dopĺňajú turistickú sezónu a zabezpečujú tak záujem o ubytovanie aj v menej frekventovaných obdobiach.

Dáva to zmysel

Dôkazom je aj skutočnosť, že niektoré spoločnosti vysielajú na miesto určenia desiatky pracovníkov už niekoľko týždňov pred začiatkom dotknutého podujatia. 

Dlhodobejšia investícia do nehnuteľnosti na Francúzskej riviére, a môže ňou byť ako apartmán, tak aj byt či dom, preto dáva určite zmysel. A to aj z dôvodu, že niektoré ubytovacie kapacity, najmä hotely, sú v prípade významných podujatí plne vyťažené na roky dopreduPríjmy z prenájmu, ktoré vygeneruje práve vaša nehnuteľnosť tak môžu dosiahnuť celkom pútavé čísla. Vaša renta, alebo výnos, ak chcete, preto môže byť veľmi zaujímavé prakticky počas celého roka.

A k tomu ešte ten blahobyt!

V čase, keď práve nebudete mať žiadnu rezerváciu, môžete si kedykoľvek sami zaletieť do svojho „hniezdočka“ len tak na víkend, alebo aj na dlhšie. A poradíme vám, mimo hlavnej letnej sezóny je tam najkrajšie. Príjemne si oddýchnete, načerpáte novú pozitívnu energiu a užijete si pohodlie a slnko do sýtosti. Zvýšite si tak zároveň aj vlastný blahobyt. Sme si istí, že ľutovať určite nebudete.

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...