Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Francúzska riviéra. Kedy sa tam vybrať?


Na Francúzskej riviére je nádherne a všetko tam funguje nepretržite počas celého roka. Nenechajte sa preto zlákať výlučne jednosezónnymi destináciami so zatvorenými obchodmi a reštauráciami počas väčšej časti roka. Využite bezkonkurenčnú viacsezónnu výnimočnosť Francúzskej riviéry ako ALL-IN-ONE destinácie!

Bezkonkurenčná viacsezónnosť

Na rozdiel od iných destinácií s „príchuťou mora“, má Francúzska riviéra súčasne aj veľmi výraznú „príchuť veľhôr“. Priamo od pobrežia sa totiž už začínajú dvíhať majestátne Alpy, ktoré sú vlastne skutočne len na skok. Táto geografická jedinečnosť umožňuje z jedného miesta využívať minimálne dve TOP sezóny v roku. Teda nielen tú letnú ale aj zimnú. A to sa dá nájsť, ruku na srdce, skutočne len málokde.

Život sa po letnej sezóne nezastaví

Veľkou pridanou hodnotou, ktorou sa Azúrové pobrežie vie popýšiť, je jeho atraktivita počas celého roka. Na rozdiel od iných, v zásade iba výlučne dovolenkových destinácií, je Francúzska riviéra veľmi živým a pulzujúcim „organizmom“ 365 dní v roku. Mnohé iné regióny sú mimo letnej či zimnej sezóny vyľudnené a niektoré aj úplne prázdne bez akýchkoľvek služieb. Na Francúzskej riviére sa vám toto ale stať nemôže.

Ide totiž o oblasť, kde sa život nezastaví odchodom sezónnych turistov. Ide o oblasť, ktorá ponúka svoje služby celoročne. Ide o oblasť, kde ľudia žijú a pracujú každý deň a kde študenti navštevujú školy či univerzity počas celého roka. Nestráca preto na svojej atraktivite v žiadnom ročnom období. Práve naopak, vďaka úplnej blízkosti Álp, je Francúzska riviéra mimoriadne atraktívna aj v zime, najmä pre nadšencov lyžovania. Teplomilným povahám zase veľmi vyhovuje, že napr. na jeseň či na jar ale hlavne v zime, práve v období, keď je u nás doma zväčša sychravo a nevľúdne, je na riviére väčšinou veľmi príjemne a slnečno. Ako stvorené na prílev pozitívnych myšlienok, s ktorými je život vždy oveľa krajší. A v chladnej zime to platí dvojnásobne ...

Doprajte si všetko v jednom a súčasne!

Na Francúzskej riviére nie je žiaden dôvod obmedzovať sa iba na kúpanie v mori či pobyt na pláži v lete. Prečo napríklad nie aj na jeseň, hoci aj v novembri, kedy teplota mora ako aj vzduchu stále presahuje príjemných 20 °C? A prečo si nedopriať tiež lyžovačku nielen v zime ale dokonca aj v lete? Prečo teda nevyužiť to, aj to, aj to? Pri všetkej skromnosti, prečo vlastne nemať všetko v jednom a ešte aj súčasne?!

Všetko v jednom a dokonca aj súčasne vám ponúka práve Francúzska riviéra. Úplne všetko, na čo máte chuť. Aj príjemne teplé more, aj práve nasnežený prašan či dostupný ľadovec. Aj slnko, aj sneh. Aj teplo, aj zimu. Podľa vášho výberu. Na Francúzskej riviére si teda môžete dovoliť mať naozaj všetko. Čo len chcete. A dokonca aj súčasne!

Sme presvedčení, že Francúzska riviéra sa vám vryje hlboko do pamäte  nielen svojim blankytným morom, ale aj prémiovou lyžovačkou v tamojších Alpách a pri užívaní si vášho vlastného bývania sa stane vašou najobľúbenejšou ALL-IN-ONE destináciou, ktorá si vás na 100% získa!

Aj preto je investícia do nehnuteľností na Francúzskej riviére taká výnimočná. Prináša vám osoh a blahobyt ako v lete, tak aj v zime. Počas celého roka!

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...