Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Francúzsko ponúka zaujímavé daňové možnosti


S vlastníctvom nehnuteľnosti sú vždy spojené aj určité daňové či poplatkové povinnosti. Výnimkou nie sú ani nehnuteľnosti na Francúzskej riviére. Ak sa rozhodnete svoj apartmán, byt alebo dom aj prenajímať, vaše príjmy z tejto činnosti budú určite zaujímavé. Rovnako však ako u nás doma, aj vo Francúzsku sa musia platiť dane. Pravidelná renta alebo výnos navyše k vašim doterajším príjmom za pomoci skvelej francúzskej hypotéky však určite stoja za to. Netreba mať preto z toho obavy

Dane vo Francúzsku sa vám prispôsobia

Hoci je Francúzsko vnímané skôr ako daňovo značne zaťažená krajina, z miestneho daňového prostredia viete vyťažiť množstvo výhod. Existuje totiž veľa rôznych daňových režimov, ktoré sa vzťahujú na rôzne daňové situácie. V niektorých prípadoch je to dokonca aj o dosť výhodnejšie ako napríklad u nás doma.

Francúzsko vám môže ponúknuť veľmi zaujímavý spôsob riešenia vašich daňových povinností v závislosti od vašej konkrétnej daňovej situácie. Daňové režimy sa dajú do určitej miery modulovať podľa výberu daňovníka. Niekedy je dokonca možné vybrať si daňový režim až po skončení zdaňovacieho obdobia, kedy už s istotou viete, ktorý bude pre vás ten najvýhodnejší. A to je určite nezanedbateľné pozitívum.

Francúzske dane si vyžadujú francúzsky prístup

S našimi miestnymi účtovnými a daňovými poradcami si budete môcť dovoliť oveľa viac ako by ste čakali!

Máme na mieste náš francúzsky tím, ktorý vám vie zabezpečiť účtovnú a daňovú podporu v súvislosti s vašou nehnuteľnosťou na Francúzskej riviére aj zo strany lokálnych odborných poradcov.

Preverte si situáciu vopred

Vždy odporúčame pred samotným rozhodnutím investovať do nehnuteľnosti v cudzine, a myslíme to vo všeobecnosti, zistiť si, aké daňové povinnosti vás tam čakajú. Je to dôležitá súčasť investičnej stratégie, ktorú sa neoplatí podceniť.

Pri akomkoľvek investičnom zámere v zahraničí sa pýtajte na vaše daňové a poplatkové povinnosti v súvislosti s danou investíciou. Ak nedostanete uspokojivú odpoveď, odporúčame byť veľmi opatrný príp. takú investíciu ani nezvažovať.

Za ten pocit slobody to určite stojí!

Napriek tomu, že budete musieť zaplatiť nejaké tie dane, vyváži vám to okrem dodatočného príjmu aj neuveriteľný pocit slobody z realizovanej investície. V čase, keď práve nebudete mať žiadnu rezerváciu, si totiž môžete kedykoľvek sami zaletieť do svojho „hniezdočka“ len tak na víkend, alebo aj na dlhšie. A poradíme vám, mimo hlavnej letnej sezóny je tam najkrajšie. Príjemne si oddýchnete, načerpáte novú pozitívnu energiu a užijete si pohodlie a slnko do sýtosti. Zvýšite si tak zároveň aj vlastný blahobyt. Sme si istí, že ľutovať určite nebudete.

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...