Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lyžovačka na Francúzskej riviére? Veru áno! A ešte aká!


Čuduj sa svete, Francúzska riviéra vám ponúka nielen kúpanie v priezračnom azúrovom mori a pobyt na pláži, ale aj vskutku špičkovú lyžovačku vo viac ako 30 lyžiarskych strediskách regiónu PACA (Provence-Alpes-Côte d’Azur) Lyžiarske strediská vo francúzskych Alpách sú vo všeobecnosti vychýrené svojimi excelentnými službami za veľmi prijateľné ceny. Aj preto je investícia do nehnuteľností na Francúzskej riviére taká výnimočná. Prináša výnos ako v lete, tak aj v zime. Počas celého roka!

Vynikajúci pomer cena - kvalita

Lyžovačka v dnešných časoch nie je veľmi lacná záležitosť. Ak sa vyberiete aj s deťmi, pre váš rodinný rozpočet to obvykle nie je až taká dobrá správa. Ibaže si poviete, oddychovať treba a keď už, tak nech to stojí za to. Voľba však nie je vždy jednoduchá. Všetko je už dnes pridrahé, avšak kvalita tomu mnohokrát vôbec nezodpovedá. Vo Francúzsku sa vám to ale stať nemôže.

Pomer cena - kvalita je vo Francúzsku asi najlepší v celých Alpách. Na Francúzskej riviére si tak užijete úžasnú a veľmi kvalitnú lyžovačku za nižšie ceny nielen ako v Rakúsku, ale na veľké prekvapenie dokonca aj ako na Slovensku!

Špičková lyžovačka

Veď posúďte sami. Vo francúzskom ponímaní skôr malé rodinné lyžiarske stredisko Gréolières-les-Neiges, ktoré sa pýši panoramatickým výhľadom na more, sa nachádza iba cca 60 km od pobrežia (len 22 km vzdušnou čiarou!) a ponúka na naše pomery už veľmi slušných 30 km zjazdoviek a celodenný ski pass pre dospelého len za 25€.

Trošku ďalej na sever od pobrežia môžete navštíviť trochu väčšie stredisko v klasickom horskom štýle pod názvom Valberg, ktoré je vzdialené iba 86 km od Nice a ponúka už 90 km zjazdoviek s celodenným lyžiarskym lístkom len za 33€ (ak vám ale bude stačiť "iba" 12 vlekov, zaplatíte len 26€!). Veľmi podobne tiež, v dostupnosti okolo 90 km od Nice sa nachádza moderné lyžiarske stredisko Isola 2000 disponujúce vysoko kvalitnými lyžiarskymi traťami v dĺžke 120 kilometrov a štandardným denným ski passom za neuveriteľných 40€. Hneď v susedstve, iba 2 km ďalej je potom ďalšie vysoko kvalitatívne hodnotené lyžiarske stredisko pod názvom Aurontraťami v dĺžke až 135 kilometrov a denným ski passom za rovnakú cenu ako v susednom stredisku Isola 2000. Navyše, ak si zakúpite ski pass v jednom z nich, platí pre všetky svahy v obidvoch strediskách súčasne! Takže za jednu sumu máte voľný prístup až k 255 km zjazdoviek! A aby toho nebolo málo, na vybraných tratiach sa zaližujete celý deň len za 24€ a ak ste napr. začiatočník, sú pre vás k dispozícii dokonca aj svahy ZADARMO! A to sa bavíme o TOP zimnej sezóne (sezóna 2023/2024). Ceny mimo hlavnej sezóny sú totiž ešte nižšie.


Iba pre porovnanie, PARK SNOW Donovaly má len 11 km zjazdoviek a druhé naše najväčšie lyžiarske stredisko Vrátna, a tretie Tatranská Lomnica, majú každé len okolo 15 km. A nakoniec, najväčšie a najznámejšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná disponuje len okolo 50 km (Sever aj Juh spolu), pričom ski passy ponúka za oveľa vyššie ceny ako o poznanie väčšie a kvalitnejšie strediská vo francúzskych Alpách! 


A čo lyže a doprava?

Aj na toto vám Francúzska riviéra ponúka odpoveď. Lyžiarsku výstroj so sebou vláčiť vôbec nemusíte! Vedzte, že v každom z lyžiarskych stredísk si ju viete požičať za ceny už od cca 10-20€ na deň ... 

Navyše, do všetkých väčších stredísk vás v sezóne odvezie skibus priamo z Nice len za 14€ tam aj späť!

Stále málo? Tak postúpte o úroveň vyššie ...

Zažite ľadovec na vlastnej koži

Na Francúzskej riviére sa v dostupnosti od pobrežia ako z Bratislavy do Vysokých Tatier nachádza špičkové lyžiarske stredisko Les Deux Alpes ležiace na najväčšom ľadovci v Európe, na ktorom sa dá lyžovať aj v letných mesiacoch. V zime toto na naše pomery už megastredisko ponúka až 200 km kvalitne upravenými zjazdoviek s celodenným skipasom (sezóna 2023/2024) za 60€ (na vybraných tratiach sa však môžete zalyžovať len za 32€ na deň a na niektorých dokonca úplne ZADARMO!)! Niektoré francúzske alpské strediská sa však pýšia zjazdovkami v dĺžke až nepredstaviteľných 600 km (!) - najväčšie rakúske stredisko má len niečo okolo 300 km.

Ešte o jednu úroveň?? Naozaj? Tak teda dobre. Čo by ste povedali na také malé huncútstvo ...

Lyžovačka v lete

Že nemožné? Práve naopak! 

Zalyžujte sa iba v tričku v horúcom lete priamo na ľadovci v stredisku Les Deux Alpes dostupnom z vášho apartmánu, bytu či domu na Francúzskej riviére a vytvorte si tak výnimočné spomienky, ktoré vás budú ešte dlho sprevádzať.

Stredisko Les Deux Alpes sa nachádza v regióne Isère a ako jedno z veľmi mála lyžiarskych stredísk vôbec, ponúka okrem zimnej aj výnimočnú letnú lyžovačku v mesiacoch júl či august a to až vo výške 3.600 m.n.m. 

Toto je ten blahobyt!

V čase, keď práve nebudete mať žiadnu rezerváciu, môžete si kedykoľvek sami zaletieť do svojho "hniezdočka" len tak na víkend, alebo aj na dlhšie. A poradíme vám, mimo hlavnej letnej sezóny je tam najlepšie. Lyžovať sa dá od decembra obyčajne až do Veľkej noci. Príjemne si zašportujete, zrelaxujete, načerpáte novú pozitívnu energiu a užijete si dokonca slnečné pohodlie do sýtosti aj v zime. Zvýšite si tak zároveň aj vlastný blahobyt. Sme si istí, že ľutovať určite nebudete.

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...