Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Francúzska riviéra za domáce ceny


Užívajte si aj vy bohémsky život na Azúrovom pobreží po svojom a nechajte váš apartmán, byt či dom za vás tíško zarábať. Nehnuteľnosti na Francúzskej riviére sú v súčasnosti cenovo dostupné už aj pre našincov. A nemusíte byť vôbec milionárom.

Tučné bankové konto nepotrebujete

Z dôvodu vysokého a rýchleho nárastu cien nehnuteľností na Slovensku ale aj v Čechách v posledných rokoch a dlhodobo veľmi stabilných cien nehnuteľností na Francúzskej riviére sa riviéra zrazu stala zaujímavou investičnou destináciou už aj pre našincov.

Veď len pre rýchlu orientáciu, maličké 1-izbové byty či apartmány typu "štúdio" sa na riviére ponúkajú v cene už od neuveriteľných cca 50.000€! Niečo väčšie sa potom dá nájsť niekde od 150.000€ vyššie. V tej istej cenovej hladine sa ale začínajú predávať už aj maličké 2-izbové byty. Malé štýlové domčeky v pôvodnom kamennom dizajne v neďalekých horách je možné nájsť už od približne 150-200.000€. Za dom s bazénom alebo vilu na pobreží si však samozrejme priplatíte. Ale aj v týchto prípadoch sa dá nájsť dom s bazénom, hoci asi nie úplne pri pláži, v cenách už niekde od 400-500.000€.

Vždy však samozrejme záleží najmä od typu a rozlohy nehnuteľnosti, jej polohy (najmä blízkosť mora), vybavenia, stavu či okolitej infraštruktúry.

Vo všeobecnosti ale platí, že čím ďalej od pobrežia, tým lacnejšie a naopak.

Francúzska riviéra vám ponúka za takpovediac naše ceny nehnuteľnosti, ktoré viete využiť nielen pre seba, ale vyťažiť z nich aj ich výnimočný investičný potenciál. Pravidelná renta či výnos, ktoré takto viete pohodlne získať formou pasívneho príjmu z prenájmu vás zabezpečí aj na dôchodku. A to sa určite zíde každému.

Francúzska riviéra je dostupná už aj pre našincov

Francúzska riviéra už dávnejšie nie je len pre tých s tučným bankovým kontom, či svetové celebrity. Budete zrejme prekvapení, keď zistíte, že životné a investičné náklady na Francúzskej riviére sú v mnohých aspektoch porovnateľné a veľakrát aj nižšie ako u nás doma!

V porovnateľných cenách vám Azúrové pobrežie vie ponúknuť paradoxne omnoho viac ako by ste dostali doma. Stredomorskú exotiku na pláži pri mori ako aj prémiovú alpskú lyžovačku s výhľadom na more a celodenným ski passom len za 23€ (sezóna 2022/2023) v rodinnom lyžiarskom stredisku Gréolières-les-Neiges s 25 kvalitne upravenými zjazdovkami len cca 60 km od pobrežia (22 km vzdušnou čiarou!) bez problémov stihnete aj v ten istý deň. A to v našich zemepisných šírkach určite nezažijete! V kombinácii s vlastnou nehnuteľnosťou pri mori vás špičková, ale naozaj špičková, lyžovačka vyjde oveľa menej ako doma. A to už je čo povedať, nemyslíte?

Bezprostredná blízkosť mora a veľhôr súčasne je už zahrnutá v cene a je absolútne bezkonkurenčná!

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...