Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Hypotéka vo Francúzsku? Určite áno!


Nebojte sa kúpiť si nehnuteľnosť na Francúzskej riviére. Viete ju totiž skvelo prefinancovať hypotékou, ktorú si zoberiete priamo vo Francúzsku. Že či je to vôbec možné? Veru áno! A je to aj o dosť výhodnejšie ako doma!

Hypotéka v zahraničí? Nič výnimočné

Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypoték, teda úverov zabezpečovaných nehnuteľnosťou, vo všeobecnosti platí, že tieto úvery poskytujú len banky pôsobiace v krajine, kde sa kupovaná nehnuteľnosť nachádza. To isté platí ako pre Slovensko či Českú republiku, tak aj pre Francúzsko. Tento princíp potom umožňuje aj cudzincom požiadať o hypotéku priamo vo Francúzsku. Z tohto dôvodu preto aj Slováci či Česi dokážu bez problémov financovať nehnuteľnosť napr. aj na Francúzskej riviére. 

Francúzsko má oveľa stabilnejšie finančné prostredie

Francúzsko má v porovnaní so Slovenskom alebo aj Českom dlhodobo veľmi nízku infláciu, ktorá patrí medzi tie najnižšie v Európe. Francúzska inflácia je dlhodobo niekoľkonásobne nižšia ako tá na Slovensku alebo v Čechách! Tlaky na zvyšovanie cien ako aj na zdražovanie hypoték sú teda oveľa slabšie ako u nás.

Francúzska hypotéka je naozaj TOP

Hypotéky vo Francúzsku sú vo všeobecnosti o dosť výhodnejšie ako tie naše. Úplne bežné sú totiž fixácie na celé úverové obdobie, teda napr. aj na 20 či 25 rokov! Krátkodobý fix banky spravidla ani neponúkajú, nakoľko historicky o takúto formu financovania tam nikdy nebol záujem. A aby toho nebolo málo, francúzske banky ponúkajú úvery na bývanie s úrokmi, ktoré sú značne nižšie ako tie na Slovensku!

Keďže kúpiť si svoj apartmán, byt alebo dom je vo Francúzsku veľmi bezpečné, so super francúzskou hypotékou bude vaša investícia ešte hodnotnejšia. Ochránite si tak svoje úspory na maximum. Vygenerujte si pravidelný príjem z prenájmu a začnite si užívať výnos, ktorý vám vie poslúžiť aj ako renta do budúcna.

Super výhodná hypotéka na dosah ruky

Za pomoci našich francúzskych hypotekárnych poradcov vieme zabezpečiť výhodné financovanie vášho nového bývania aj pre vás!

Nenechajte si ujsť takú skvelú príležitosť a výhodne financujte svoj apartmán, byt či dom na Francúzskej riviére priamo cez francúzsku banku až do výšky 70% hodnoty kupovanej nehnjuteľnosti!

Neváhajte sa nás opýtať na podrobnosti!

V nehnuteľnostiach na Francúzskej riviére sa vyznáme!

Uspokojte svoj rozum a zahrejte svoje srdce zároveň. Investujte na Francúzskej riviére. So všetkým vám radi pomôžeme! 

Zavolajte nám na číslo +421 915 730 898 alebo nám napíšte e-mail na office@emporiumproperty.eu a my vám vysvetlíme všetko, čo vás bude zaujímať.
Alebo uprednostňujete skôr osobný kontakt? Žiaden problém. Dohodnite si s nami stretnutie ešte dnes a všetko si preberieme takpovediac naživo. 
Veľmi sa na vás tešíme!

Zažite to s nami ...